اعلام برنامه هفته سوم و چهارم لیگ برتر کشتی
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۸ | کد خبر: ۲۵۵۰۷۴۸۹
خبرگزاری میزان- برنامه هفته سوم و چهارم لیگ برتر کشتی اعلام شد. تاریخ انتشار: 12:42 - 27 مهر 1398 - کد خبر: ۵۵۹۹۷۴
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، هفته سوم دور رفت و هفته اول دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاههای کشور روزهای سهشنبه و چهارشنبه هفته جاری در شهرهای قم، نوشهر، ساری و خرم آباد برگزار میشود.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
برنامه مسابقات و اسامی ناظران و داوران این رقابتها به شرح زیر است:
کشتی آزاد، هفته دوم دور رفت:
گروه ب:
رعدپدافند ساری- دانشگاه آزاد اسلامی (۳۰ مهرماه، ساعت ۱۷، سالن سیدرسول حسینی، ساری)
سرپرست مسابقات: علی اکبر طهماسبی (تهران)
ناظر سازمان لیگ: غلام نوری زاده (مازندران)
سرپرست فنی: سیدمحمد افتخاریان، داور درجه یک بین المللی از البرز
داوران بین المللی: امیرحسین رهنما (سمنان)، محسن جلیلیان (اروند)، جلال طوقی (اردبیل)، خلیل احمدی (تهران)
هیئت کشتی خرم آباد- تا ثبت جهانی توس (۳۰ مهرماه، ساعت ۱۷ – سالن شهید چاغروند استادیوم تختی، خرم آباد)
سرپرست مسابقات: عین الله محمدی (تهران)
ناظر سازمان لیگ: فرید بهرامی (لرستان)
سرپرست فنی: مزدک گیتی، داور درجه یک بین المللی از همدان
داوران بین المللی: سعید عباسی (قم)، مهدی بشیرزاده (خوزستان)، محمود مدبر (کرمانشاه) و داود فرجی (مرکزی)
کشتی فرنگی، هفته سوم دور رفت:
گروه الف:
هیئت کشتی خراسان جنوبی – بازار بزرگ ایران (یک آبان ماه، ساعت ۹، خانه کشتی قم)
شهدای مدافع حرم قم – هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت ۱۱، خانه کشتی قم)
سرپرست مسابقات: محمد عادل پور (زنجان)
ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری (قم)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S۱ از یزد
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی (خوزستان)، ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده (لرستان)، غلامرضا محمدنژاد (مازندران)، افشین صمدی زاده (آذربایجان غربی)
گروه ب:
دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان– سیناصنعت ایذه (یک آبان ماه، ساعت ۹ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
رعد پدافند نوشهر- آریوبرزن بهبهان (یک آبان ماه، ساعت ۱۱ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمینسب (تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری (گیلان)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S۱ از تهران
داوران بین المللی: مهدی آقاولی (تهران)، بهروز رضاپور (هرمزگان)، رضا تقی لو (زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی)، نادر مرادیراد (تهران)
هفته اول دور برگشت:
گروه الف:
بازار بزرگ ایران – هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت ۱۶، خانه کشتی قم)
شهدای مدافع حرم قم - هیأت کشتی خراسان جنوبی (یک آبان ماه، ساعت ۱۸، خانه کشتی قم)
سرپرست مسابقات: محمد عادل پور (زنجان)
ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری (قم)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S۱ از یزد
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی (خوزستان)، ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده (لرستان)، غلامرضا محمدنژاد (مازندران)، افشین صمدی زاده (آذربایجان غربی)
گروه ب:
سیناصنعت ایذه - آریوبرزن بهبهان (یک آبان ماه، ساعت ۱۶ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
رعدپدافند نوشهر - دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (یک آبان ماه، ساعت ۱۸ – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب (تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری (گیلان)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S۱ از تهران
داوران بین المللی: مهدی آقاولی (تهران)، بهروز رضاپور (هرمزگان)، رضا تقی لو (زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد (تهران)
انتهای پیام/
منبع: خبرگزاری میزان
کلیدواژه: کشتی فدراسیون کشتی میزان لیگ برتر
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.mizan.news دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری میزان» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۵۵۰۷۴۸۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
خبرهای رسانه شانزدهم اردیبهشت
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مستند مسابقه دِلیران شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸ از شبکه نهال پخش و روز بعد ساعت ۱۴ بازپخش میشود.
این مسابقه رقابت بین نوجوانان در اقلیمهای جنگل، کوهستان و دریاست که باید بدون امکانات و حمایت، مسیر درست را بپیمایند.
برنامه «دخل و خرج» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸:۰۰ از رادیو صبا پخش میشود.
راهکارهای ایجاد کسب و کار با سرمایههای اندک و مدیریت مالی از موضوعهای این برنامه گفتگو محور است.
همچنین زیست رو سه شنبهها ساعت ۲۰ از رادیو سلامت پخش میشود.
پرسش درباره محیط زیست موضوع این مسابقه است؛ و مجموعه مستند ماشین آلات خارق العاده تونی رابینسون، هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار پخش و ساعتهای ۷ و ۱۶ روز بعد تکرار میشود.
این مجموعه محصول سال ۲۰۲۳ داستان فردی است که برای معرفی غیر معمولترین ماشینها و وسایل نقلیه که مبتنی بر فناوری روز هستند به دور دنیا سفر میکند.
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی